جلد مدارک
خانه / چاپ طلا تو گود

چاپ طلا تو گود

چاپ طلا تو گود یکی از روشهای چاپ است که بصورت ترکیب چاپ طلاکوب و داغی صورت گرفته و باعث رفع ایرادات چاپ داغی روی محصولات چرمی شده است.

چاپ طلا تو گود

چاپ طلاکوب و داغی روی محصولات تبلیغاتی و چرمی کمابیش معرف حضور بسیاری از دریافت کنندگان این خدمات قرار دارد و اغلب کارگاه های چاپ خدمات مربوط به هر دوی آنها را ارائه میکنند. ولی چاپ طلا تو گود به دلیل پاره ای محدودیتها و مسائل فنی و نیز زمان بالاتری که نسبت به چاپ طلاکوب یا داغکوب دارد و همچنین پاره ای سختیها و مشکلات حین کار، توسط تعداد محدودی از کارگاه های تولیدی انجام میشود.

در واقع نیاز به چاپ طلا تو گود از آنجا ناشی شده است که در بعضی از متون که دارای سطرهای زیادتری بوده و نیز از درشتی و سایز مناسب برخوردار نیستند، استفاده از چاپ داغی سبب افت کیفیت و بعضا ناخوانا یا سخت خوانا بودن متن چاپ میشود و به همین دلیل در این موارد چاپ طلا تو گود به دلیل اینکه علاوه بر داشتن عمق روی چرم، دارای رنگ نیز هستند، ضعف چاپ داغی روی متون ذکر شده را مرتفع کرده و سبب خوانایی و البته زیبایی بیشتر چاپ میشود.

همچنین چاپ طلا تو گود به دلیل ترکیب طلاکوب و داغکوب، زیبایی بسیار بیشتر و نیز ماندگاری بالاتری به چاپ انجام شده روی محصولات چرمی خواهد بخشید.

چاپ طلا تو گود

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محسن محمدی

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۳۳۰۸۷۷

شماره تلفن ثابت : ۵۵۵۷۲۸۰۶-۰۲۱

آدرس کانال: ZINO adver@

پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com