جلد مدارک
خانه / چاپ داغی چرم

چاپ داغی چرم

چاپ داغی یکی از روشهای چاپ میباشد که سابقه طولانی در این حوزه داشته و در صنایع مختلف و با تکنیکها و روشهای متفاوت پیاده سازی میشود و البته ماندگاری و دوام آن تا زمان از بین رفتن محصول اصلی وجود دارد.

چاپ داغی

اما بطور کلی در حوزه جلد و کیف مدارک و محصولات مشابه بخصوص کالاهای تبلیغاتی، منظور اصلی انجام داغی یا داغکوب روی چرم میباشد که معمولا به دو صورت انجام میشود، یکی با استفاده از اتوهای مخصوص و کلیشه چاپ مورد نظر و دیگری توسط دستگاه فرکانس و کلیشه.

در زمینه چاپ داغی نکات و ظرافتهایی وجود دارد که رعایت یا عدم رعایت آنها سبب خواهد شد کیفیت نتیجه نهایی چاپ متغیر باشد. اگرچه تاثیر مواد اصلی که چاپ روی آن انجام میشود در کیفیت نهایی تاثیر بسزایی دارد ولی رعایت نکات فنی در چاپ داغی و نیز استفاده از اتو یا فرکانس برای این منظور بسیار تعیین کننده خواهد بود و در بعضی موارد حتی میتواند ضعفهای موجود در جنس چرم مورد استفاده برای چاپ را هم پوشش داده و نتیجه کار کیفیت قابل قبولی داشته باشد.

اصولا قیمتهای مختلفی هم برای انجام این چاپ توسط کارگاه ها در این حوزه ارائه میشود که با توجه به نکات گفته شده و دستگاه بکارگرفته شده برای این منظور و نیز زمانی که اختصاص داده میشود تا چاپ به نتیجه نهایی مطلوب رسانده شود، ارزیابی میشود.

چاپ داغی

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محسن محمدی

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۳۳۰۸۷۷

شماره تلفن ثابت : ۵۵۵۷۲۸۰۶-۰۲۱

آدرس کانال: ZINO adver@

پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com