جلد مدارک
خانه / جلد کارت عابر بانک / قیمت جلد کارت عابر بانک عمده

قیمت جلد کارت عابر بانک عمده

قیمت جلد کارت عابر بانک عمده، به عوامل متعددی بستگی دارد. نوع تولید و جنس متریال استفاده شده و کیفیت و دوام آن، تاثیر مستقیم بر قیمت ها دارند.

قیمت جلد کارت عابر بانک عمده

همان طور که مستحضر هستید؛ تنوع بالای جلد های عابربانک در بازار، بسیار بالا میباشد. یکی از پر کاربرد ترین و پر فروش ترین محصولات تبلیغاتی انواع جلد عابربانک میباشد. چاپ طلاکوب و داغکوب نسبت به چاپ سیلک سفارش بیشتری را در این محصول به خود اختصاص داده است.

جلدهای عابربانک تک کارتی!

جلد های عابربانک تک کارتی، یکی از انواع جلد های عابربانک میباشند؛ که معمولا جهت ارائه خدمات توسط بانک ها و موسسه های مالی مورد استفاده قرار میگیرند. سفارش عمده این نوع از محصول، با قیمت بسیار مناسب توانسته همیشه در گروه انتخاب نخست مخاطبان محترم باشد. اما در این میان عرضه کیفیت بسیار پایین از جلد های تک کارتی، و قیمت پایین تر از حد معمول بازار موجب نارضایتی و عدم اعتماد مخاطبان عزیز شده است.

دقت در نوع تولید و کیفیت جلد عابر بانک!

نکته بسیار مهم در خرید عمده انواع جلد عابربانک، دقت به کیفیت و تولید و چاپ این محصول تبلیغاتی میباشد. ممکن است در خرید عمده با قیمت بسیار پایین مواجه شویم؛ اما به طور قطع قیمت نامتعارف، کیفیت بسیار نامتعارف را هم خواهد داشت و جلد عابربانک تبدیل به جلد یکبار مصرف خواهد شد!

دقت در انتخاب تولیدی های باسابقه و مورد اعتماد، خیالمان را بابت خریدی به صرفه و با کیفیت راحت میکند.

جلد های پرسی و دوختی!

جلد های پرسی معمولا کیفیت پایینتری نسبت به جلد های دوختی دارند. در واقع جلد های دوختی با دوام ماندگار در صدر سفارشات انواع جلد ها میباشند. اما در این میان نوع جوش و پرس فوق العاده با کیفیت، تولید با کیفیتی از جلد پرسی را عرضه مینماید.

قیمت جلد کارت عابر بانک عمده

پس انتخاب جلد های پرسی با کیفیت و با دوام بسیار بالا، نسبت به جلد های پرسی با کیفیت خیلی پایین و یکبار مصرف، حائز اهمیت است. قیمت یکسان نخواهند داشت. هر دو تولید پرسی هستند انا با قیمت متفاوت و کیفیت متفاوت و متاسفانه اکثر مخاطبان محترم از کیفیت متفاوت آنها مطلع نیستند و فقط صرف اطلاع از قیمت مناسب تر، خریدی پر ضرر و بی کیفیت را تجربه خواهند کرد.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت جلد کارت عابر بانک عمده

خرید جلد عابربانک کویری تبلیغاتی

خرید جلد عابربانک کویری تبلیغاتی، با قیمت مناسب در بازار بزرگ تهران در حال انجام است. آیا هنوز جلد عابربانک با طرح کلاسیک کویری مورد استقبال است؟