جلد مدارک
خانه / جلد مدارک و بیمه نامه / خرید کیف مدارک پالتویی دوختی بوشهر

خرید کیف مدارک پالتویی دوختی بوشهر

خرید کیف مدارک پالتویی دوختی در شهر بوشهر و کلیه استانهای همجوار با کمترین هزینه ارسال و کمترین زمان ممکن از تهران امکان پذیر خواهد بود.

خرید کیف مدارک پالتویی دوختی بوشهر

یک قیمت واحد!
کیف پالتویی لاکچری با همان کیفیت بالا و همان قیمت تمام شده تولیدی بازار تهران در بوشهر و استانهای همجوار. یکی از مزایای مجموعه های تولیدی با سابقه و حرفه ای قیمت واقعی و بدون واسطه میباشد، که برای خرید و سفارش مخاطبان عزیز نکته مهم و مزیت بالا محسوب میشود؛ حقیقتا لذت خریدی بدون واسطه و با قیمت واقعی، برای همه هموطنان در همه شهرستانها، قابل اهمیت میباشد.

طراحی خاص برای شما!
کیف جلد مدارک پالتویی از لوکس ترین و اعلاء ترین محصولات تبلیغاتی با شرایط طراحی و تولید خاص بدون هیچ هزینه اضافی برای مخاطبان عزیز انجام میگیرد. با توجه به ابعاد بزرگتر و نیز امکان استفاده به عنوان کیف پول و مدارک و حتی تعداد مورد نیاز برگهای وسط جلد بنا بر نیاز و سلیقه مشتری، لذا سفارش و درخواست تولید این محصول بسیار بالا میباشد و مدیران و صاحبان مشاغل دریافته اند که صرف هزینه برای محصول تبلیغاتی خود صد در صد سود آوری و سرمایه گذاری هدفمند را به همراه دارد به همین جهت امکان سفارش محصول در تیراژهای پایین نیز فراهم شده است تا امکان تبلیغات سطح بالا برای کلیه سطوح بودجه ای فراهم شده باشد.

خرید کیف مدارک پالتویی دوختی بوشهر

همچنین شرایط فروش ویژه این محصول برای شهرستان ها نیز همانند تهران و حذف هزینه های اضافی و ارسال سریع برای مخاطبان عزیز فراهم گردیده است. قابلیت و کارایی بالایی که کیف پالتویی نسبت به سایر کیف های مدارک و بیمه نامه دارد، باعث شده این محصول تبلیغاتی بتواند با وجود اختلاف قیمت نسبت به سایر تولیدات تبلیغاتی در حوزه جلد مدارک وکیف مدارک، محبوبیت خود را بعد از سالها حفظ نماید و همچنان در اولویت سفارش و خرید مخاطبان عزیز در همه شهرستانها باشد.

خرید کیف مدارک پالتویی دوختی بوشهر

با توجه با کارایی بالای این جلد، امکان تولید بدون برگ وسط نیز فراهم شده است و این امر موجب کاهش قیمت این محصول نیز خواهد شد.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد مدارک خودرو در اصفهان

فروش جلد مدارک خودرو در اصفهان

فروش جلد مدارک خودرو در اصفهان و سایر شهر های اطراف با ارائه بهترین کیفیت وسرعت در انتقال محصول برای هموطنان عزیز اصفهانی میسر مییباشد. کیفیت بالای انواع جلد مدارک خودرو، با ارائه چاپ اعلاء، خریدی به یاد ماندنی و ارزان را برای مخاطبان محترم به همراه خواهد داشت.