جلد مدارک
خانه / جلد بیمه نامه / خرید جلد بیمه نامه طلقی

خرید جلد بیمه نامه طلقی

خرید جلد بیمه نامه طلقی، سفارشی متفاوت و خاص با هر نوع طرح و چاپ رنگی، تبلیغاتی منحصربه فرد برای مخاطبان عزیز میباشد.
آیا چاپ رنگی جلد های بیمه نامه طلقی، هم میتواند دوام و کیفیت بالای سایر جلد های بیمه نامه را داشته باشد؟ انتخاب جلد بیمه نامه طلقی مزیت یا ضرر!

خرید جلد بیمه نامه طلقی

خرید جلد بیمه نامه طلقی، سالهاست که مورد نظر و استقبال مخاطبان عزیز میباشد؛ تنوع بسیار بالا و بینهایت طرح و رنگ تقریبا چاپ جذاب این جلد بیمه نامه را بدون رقیب کرده است.
قیمت پایین کیفیت بالا!
همانطور که اطلاع دارید؛ یکی از مزایای جلد های بیمه طلقی، قیمت بسیار مناسب آن میباشد، که نسبت به سایر جلد های مدارک مزیت بسیار چشمگیری محسوب میشود.اما آیا کیفیت جلد مدارک طلقی هم توانسته در مقایسه با سایر جلد های مدارک رقابت داشته باشد؟
واقعیت این است که؛ با توجه به تجربه چند ده ساله در تولید و عرضه انواع جلد مدارک و محصولاتی از این دست در حوزه تبلیغات، به جرات میتوان گفت: جلد مدارک طلقی با کیفیت بالا، از اکثر جلد های بیمه نامه رایج با متریال معمولی و غیر لاکچری، با دوام و کاربردی تر میباشد. بنابراین بسیاری از جلد های مدارک با متریال ضعیف که در بازار موجود میباشند؛ نمیتوانند با جلدهای طلقی رقابت داشته باشندو این یک مزیت بزرگ برای این مدل از جلد تبلیغاتی محسوب میشود.

خرید جلد بیمه نامه طلقی


چاپ رنگی با بی نهایت رنگ و طرح!
جذابیت رنگ ها و تنوع بی شمار طرح های اختصاصی باب میل همه مخاطبان عزیز میباشد. و این موضوع مزیت و جلوه تبلیغاتی ویژه ای محسوب میشود.

تعدادبرگ های وسط و کیفیت بالای آن!
بدیهی است که بنا به خواست مخاطبان عزیز، تعداد برگ های وسط متغیر خواهد بود؛ ولی مطلب مهمی که در این خصوص مد نظر است، کیفیت بالای برگ های وسط میباشد. پرس و جوش با دوام و استفاده از متریال اعلاء، دوام و کاربرد این محصول را ضمانت میکند.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد مدارک خودرو در اصفهان

فروش جلد مدارک خودرو در اصفهان

فروش جلد مدارک خودرو در اصفهان و سایر شهر های اطراف با ارائه بهترین کیفیت وسرعت در انتقال محصول برای هموطنان عزیز اصفهانی میسر مییباشد. کیفیت بالای انواع جلد مدارک خودرو، با ارائه چاپ اعلاء، خریدی به یاد ماندنی و ارزان را برای مخاطبان محترم به همراه خواهد داشت.