جلد مدارک
خانه / جلد بیمه نامه / خرید جلد بیمه نامه تبلیغاتی چرم

خرید جلد بیمه نامه تبلیغاتی چرم

خرید جلد بیمه نامه تبلیغاتی ماموت با توجه به اینکه یکی از ارزانترین جلد های چرم میباشد میتواند صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه ها و بودجه تبلیغات خریداران بوجود آورده و در عین حال محصولی با کیفیت و کارایی مناسب در اختیار آنان قرار گیرد.

خرید جلد بیمه نامه تبلیغاتی چرم

کیفیت جلد بیمه و دوام جلدها

جلد های ماموت همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم از لحاظ کیفیت جنس باید همراه با مقوای ضخیم یا نازک و زیره پرس شوند تا استحکام جلد در حد مقبول و قابل توجهی قرار داشته باشد و به هیچ عنوان جلد چرم ماموت فومی بدون مقوا و زیره خریداری نشود چراکه کیفیت و دوام بسیار پایینی خواهد داشت و طول عمر آن به شدت کاهش میابد. نوعی از این جلد با استفاده از برگ های وسط شفاف تولید میشود که موجب قیمت تمام شده کمتر برای این جلد شده و البته مزایا و معایبی نیز دارد که در زمان استفاده و به مرور زمان ممکن است خود را نشان دهد.

خرید جلد بیمه نامه تبلیغاتی چرم

بررسی کیفیت برگ های وسط و تاثیر مستقیم بر دوام و قیمت جلد بیمه

برای جایگزین کردن برگهای شفاف میتوان از برگ ها کامپیوتری مات استفاده نمود که آن هم با چند کیفیت در بازار وجود دارد و برخی از آنها به دلیل کیفیت پایین به راحتی چروک شده و شکل و کیفیت خود را از دست میدهد. در واقع ضخامت برگ وسط استفاده شده و نوع مات یا براق آن و حتی کارخانه سازنده آن میتوان کیفیت جلد تولید شده را تحت تاثیر قرار دهد.

خرید جلد بیمه نامه تبلیغاتی چرم


بنابراین در خرید و سفارش جلد های ماموت دقت نظر بیشتری را از شما مخاطبان عزیز انتظار داریم و برای محصولات تبلیغاتی خود گرچه با نازلترین قیمت کیفیت را نیز مد نظر داشته باشید.

تنوع رنگ در محصولات جلد بیمه نامه، توانسته سلیقه ونیاز بازار این محصول تبلیغاتی را مرتفع نماید. رنگ هایی که عمدتا سفارش بالایی دارند؛ مشکی، قهوه ای، سبز، عسلی، زرشکی میباشند.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جلد مدارک خودرو در اصفهان

فروش جلد مدارک خودرو در اصفهان

فروش جلد مدارک خودرو در اصفهان و سایر شهر های اطراف با ارائه بهترین کیفیت وسرعت در انتقال محصول برای هموطنان عزیز اصفهانی میسر مییباشد. کیفیت بالای انواع جلد مدارک خودرو، با ارائه چاپ اعلاء، خریدی به یاد ماندنی و ارزان را برای مخاطبان محترم به همراه خواهد داشت.