جلد مدارک
خانه / جلد دفترچه بیمه درمانی / خرید اینترنتی جلد دفترچه بیمه خدمات درمانی

خرید اینترنتی جلد دفترچه بیمه خدمات درمانی

خرید اینترنتی جلد دفترچه بیمه در انواع خدمات درمانی و تامین اجتماعی امکان انجام تبلیغات با کیفیت و قیمت مناسب و ارزان را برای مخاطبان این حوزه فراهم آورده است.

استفاده از هر کالایی اگر با هدف تبلیغات انجام شود، ملاحظاتی خواهد داشت که در صورت عدم توجه به آنها نتایج مورد انتظار محقق نخواهد شد و حتی می تواند در بعضی مواقع بر عکس عمل کرده و اثرات منفی برای تبلیغ کنندگان داشته باشد.
یکی از موارد مهم در این زمینه توجه به کاربرد و نوع استفاده مصرف کنندگان از کالاهای تبلیغاتی است که می تواند موجب توفیق یا عدم توفیق تبلیغات گردد. اما نکته بسیار مهم در این زمینه اینست که اغلب این تبلیغات بصورت تصادفی در جامعه عرضه میشود و امکان اینکه بسیاری از آنها به دست جامعه هدف واقعی آنها نرسد به هیچ وجه دور از ذهن نخواهد بود. در این میان جلد دفتر چه بیمه درمانی که در دو نوع تولید و به بازار عرضه میشود بدون درصد خطا به دست جامعه هدف اصلی خواهد رسید. گروه تولیدی تبلیغاتی زینو با سابقه بیش از دو دهه تجربه در قلب بازار بزرگ تهران کیفیت بالا و قیمت مناسب با نظر هر مخاطب و در اختیار داشتن زبده ترین طراحان، مشاوره و خدمات تضمینی خود را به صاحبان این حوزه ارائه میدهد.

خرید اینترنتی جلد دفترچه بیمه خدمات درمانی

انتخاب نوع طلقی یا چرمی؛ کدام به صرفه تر خواهد بود؟

خرید اینترنتی جلد دفترچه بیمه خدمات درمانی

کاملا واضح و مشخص است تنوع چاپ و طراحی در نوع بیمه نامه های طلقی بسیار بالا و جذاب میباشد. در نتیجه قدرت انتخاب و بررسی، برای مخاطبان عزیز بیشتر است. علاوه براین قیمت تمام شده جلد بیمه نامه طلقی، بسیار پایین تر از انواع دیگر خواهد بود.

اما در این میان، افرادی هستند که: جذابیت و دوام یک محصول تبلیغاتی همچون نمونه های زیبا و متنوع جلد بیمه نامه های چرمی، و جذابیت بی نظیر چاپ طلاکوب و… برایشان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و هرچند با اختلاف قیمت مواجه هستند اما، حاضر به جایگزین کردن آن با طرح طلقی نیستند.

شاید برای هر یک از مخاطبان عزیز صرفه اقتصادی، به یک مفهوم مجزا تعریف شود. اما واضح است؛ هر دو گروه صرفه اقتصادی مورد انتخاب خود را تجربه میکنند؛ یکی با ذخیره مالی و مادی سرمایه، دیگری با ذخیره اعتماد و اعتبار خود و حفظ مشتری قدیمی!

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : محسن محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120330877
شماره تلفن ثابت : 55572806-021
آدرس کانال: ZINO adver@
پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی

فروش انواع جلد دفترچه بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی با ضمانت کیفیت تولید و …