جلد مدارک
خانه / جلد مدارک دوختی پالتویی

جلد مدارک دوختی پالتویی

جلد مدارک دوختی پالتویی به عنوان کیف پول و نیز کیف مدارک با تعداد مورد نیاز جای مدارک سایز عابر بانک و سایز بزرگ میباشد که با توجه به کیفیت و نوع دوخت و قابلیتهای کاربردی آن، هدیه تبلیغاتی مناسبی محسوب شده و مورد توجه صاحبان مشاغل جهت تبلیغات قرار گرفته است.

  • مشخصات کلی جلد مدارک پالتویی دوختی

جلد مدارک دوختی پالتویی به عنوان یکی از طرح های جلد مدارک که قابلیتها و زیبایی و کیفیت بالاتری نسبت به سایر انواع جلد مدارک برخوردار است شناخته میشود. متریال مورد استفاده در تولید این جلد از نوع پشت پارچه واترجت میباشد و به همین دلیل از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار است و با توجه به ضخامت ۰٫۹ میلیمتر چرم ذکر شده، کیفیت چاپ خوبی نیز روی آن قابل انجام خواهد بود. همچنین در صورت سفارش به تعداد مورد نیاز برگ داخلی با کیفیت مات کامپیوتری به وسط جلد جوش داده میشود و میتوان از این جلد علاوه بر کیف پول و بیمه نامه، به عنوان کیف مدارک نیز استفاده نمود.

از ویژگیهای دیگر این جلد وجود دو فضا برای نگهداری پول و نیز وجود تعداد بالای جای کارت عابر بانک میتوان اشاره نمود که با توجه به کوچک شدن اغلب کارتهای شناسایی، نیاز مصرف کنندگان را بخوبی رفع مینماید. همچنین امکان انجام چاپ در داخل و بیرون جلد برای مصارف تبلیغاتی از مزایای دیگر این جلد میباشد بخصوص برای افرادی که ترجیح به درج تبلیغات داخل جلد دارند، این امکان بخوبی فراهم گردیده است.

ترکیب رنگ چرم جلد شامل قهوه ای، مشکی، عسلی و زرشکی، نظر طیف زیادی از خریداران را تامین نموده است.

  • رنج قیمتی جلد مدارک دوختی پالتویی

جلد مدارک دوختی پالتویی از نظر طبقه بندیهای موجود در جلد مدارک و محصولات تولید شده در این حوزه جزو محصولات سطح بالا محسوب میشود و با توجه به نوع برگ وسط مورد استفاده در آن و نیز تعداد برگهای وسط و بدون احتساب نوع چاپ انجام شده روی جلد، در رده قیمتی بین ۵۵۰۰ تا حدود ۶۵۰۰ تومان قرار میگیرد.

  • قابلیت چاپ

نوع چرم مورد استفاده در این جلد بگونه ای است که کلیه انواع چاپ روی آن قابل اجرا است ولی چاپ داغکوب و طلاتو گود جلوه بسیار بهتری روی این جنس ایجاد میکنند و بخصوص برای مصارف تبلیغاتی زیبایی ویژه ای به کار اضافه مینمایند.

  • تعداد در کارتن

از نظر حجم و فضای اشغال شده توسط جلد مدارک میتوان گفت که جلد مدارک پالتویی در تیراژ ۵۰۰ عدد در یک کارتن بزرگ و در تیراژ ۳۰۰ عدد در یک کارتن متوسط جاسازی شده و جهت ارسال به شهرهای مختلف کشور بارگیری میشود.

  • رده بندی کیفی

جلد مدارک

جلد مدارک پالتویی بطور کلی با توجه به نوع برگ انتخابی و نوع چاپ روی جلد میتواند در رده کیفی A در محصولات تولیدی این حوزه قرار گیرد.

لطفا جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محسن محمدی

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۳۳۰۸۷۷

شماره تلفن ثابت : ۵۵۵۷۲۸۰۶-۰۲۱

آدرس کانال: ZINO adver@

پست الکترونیکی:mohammadi.zino@gmail.com